Welcome!

Firma Polish Hardwood Floors powstala w Nowym Jorku US w 2003 roku. Posiadamy europejskie doswiadczenie, dokladnosc i upor w dazeniu do doskonalosci. Od 2003 roku wykonujemy nasza prace na terenie Stanow Zjednoczonych. Tu poznalismy amerykanski warsztat oraz technike, ktora w polaczeniu z polsko-niemieckim uksztaltowaniem stanowi kwintesencje perfekcji.

 • W lecie 2007 i 2008 roku, firma Polish Hardwood Floors, Inc. byla wykonawca podlóg w naszym audytorium. Wszystko wyglada pieknie. Grzesiek i jego ludzie pracowali bez wytchnienia i byli przy tym bardzo profesjonalni. Nie trzeba bylo po nich sprzatac. Co najlepsze – zaoferowali nam bardzo dobra cene. Z przyjemnoscia polecilabym firme Polish Hardwood Floors kazdemu kto szuka uslug podlogowych na wysokim poziomie.

  Siostra Dorothea Jurkowski, CSFN
  Szkola Sw. Stanislawa Kostki, Greenpoint
 • Firma Polish Hardwood Floors wspólpracuje z nami od 2003 r. Ponad 150 000 SF – to suma powierzchnii projektów ktore razem wykonalismy: instalacja podlóg, cyklinowanie, finiszowanie itp. Serwis który oferuje Polish Hardwood Floors jest po prostu perfekcyjny i uczciwy.

  Z. Wojtowicz,
  Royal Renovation Corp., Middle Village
 • 48.000 SF i podłoga wyglada bardzo, bardzo ładnie. Chciałem podziękowac za wasz profesjonalny serwis.

  Eitan C.
  Quality Custom Builders
 • Nasza współpraca z Polish Hardwood Floors (od 2004 r.) zawsze układała sie dobrze. Zawsze byliśmy usytasfakcjonowani jakościa ich usług, ich profesjonalizmem i dążeniem do zadowolenia klienta. Bez watpienia zarekomendowalibysmy Polish Hardwood Floors jako firme solidną i taką na której można polgac.

  Barbara Piekarski
  Hawk Contracting, Brooklyn
 • Pan Grzegorz Heichel pracował z nami przy dwóch projektach. Jest bardzo entuzjastycznie nastawiony do pracy, punktualny, silnie zmotywowany. Dzieki swojej dużej wiedzy i umiejętności pracy z innymi stał sie dla nas bardzo ważnym współpracownikiem. Nie zawahałbym sie z zarekomendowaniem Pana Heichela w przyszłości.

  Habeeb Chowdhry, President
  Paradise Construction, Brooklyn
 • Polish Hardwood Floors był przez nas zatrudniony jako podwykonawca do wielu projektów. Grzegorz Heichel spełnił wszystkie profesjonalne i jakościowe wymogi postawione przez naszego klienta. Jego etyka pracy i warsztat zawodowy są godne podziwu. Wszystkie projekty byly zakonczone na czas. Polecilibyśmy Polish Hardwood Floors każdemu kto szuka szybkiego wykonawcy podłóg na którym mozna polegać.

  Mark Skowroski, Project Administrator
  SDS Builders, Brooklyn
 • Grzegorz Heichel posiada dużą wiedze na temat podłóg drewnianych i jest przy tym bardzo przyjazny. Zawsze wykonuje dobrą robote. Nie użyłbym nikogo innego.

  Charlie E., Brooklyn
 • Pan Heichel wykonał dla nas pare projektów i zawsze byliśmy usatysfakcjonowani poziomem jego uslug. Można na nim polegać ze zawsze skonczy dany projekt na czas. Polecilibyśmy go zarówno klientom indywidualnym jak i generalnym kontraktorom.

  Arteco & Design Restoration Corp.
 • Współpracujemy z firmą Polish Hardwood Floors od wielu lat ponieważ zawsze wykazuja sie wysoką jakoscią uslug, w każdym calu kwadratowym ich pracy. Poleciłbym tą firme do każdej wielkości projektu ze względu na ich warsztat zawodowy.

  David Freedman, Project Manager
  Seven Berry Project
Flash Slideshow
Dodaj swoja opinie